Jak zpevnit břicho

Jak zpevnit břicho, jaké cviky na břicho jsou nejlepší nebo jak cvičit core, tyhle otázky dostávám na svých lekcích pravidelně. Možná si je kladete i vy.

Je potřeba si uvědomit, že se jedná o komplexní proces, kam vstupuje více faktorů. Nejde jen lokálně si zacvičit břicho a zhubnout ho. Bohužel. Je potřeba se podívat na svůj životní styl, naučit se vhodné cviky a také trochu zlepšit svojí životosprávu.

Mám pro tebe seznam oblastí, na které se můžeš zaměřit, a které ti pomohou břicho zpevnit. 

Správná strava: Zdravá strava hraje klíčovou roli při formování břišních svalů. Zahrň do svého jídelníčku vyvážené množství bílkovin, vlákniny, zdravých tuků a omez příjem přebytečných cukrů. No a na každého funguje něco trochu jiného. Základem je pestrost a vyváženost, žádné přísné a nevyvážené diety.

Cvičení pro CORE: Zaměř se na cviky, které aktivují komplexně střed těla. Zapomeň na pouhá prkna. Chceš inspiraci? Podívej se dole na můj 6týdenní program pro posílený středu těla.

Kardio cvičení: Zapoj do svého tréninkového plánu aerobní cvičení, jako je běh, plavání nebo jízda na kole nebo Tabatu. Tato cvičení pomohou spalovat tuky, což je klíčové pro odhalení pevnějšího břicha. Na mém Youtube najdeš pár lekcí tabaty.

Dostatek spánku: Kvalitní spánek je důležitý pro regeneraci těla. Nedostatek spánku může ovlivnit hormonální rovnováhu, což může narušit procesy spojené s redukcí tuku.

  • Správné držení těla: Během cvičení u běžného denního života dbej na správné držení těla. Může ti pomoci můj magnet zdarma jak si zlepšit držení těla pomocí dechu. Udržuj pevný a protažený postoj, což automaticky zapojuje břišní svaly.
  • Hydratace: Dostatečný příjem vody je klíčový pro celkové zdraví. Pomáhá udržovat tělesné funkce, včetně metabolizmu, v optimálním stavu.
  • Snižuj stres: Chronický stres může způsobit hromadění tuku kolem břicha. Věnuj čas relaxaci a cvičení proti stresu, jako je jóga nebo meditace. Mrkni na můj youtube a užij si relaxační lekci.

Pokud chcete opravdu zpevnit své břicho a dosáhnout výsledků během 6 týdnů, mám pro tebe řešení – můj program Posílený Core, není žádný fór. Klientky, které se do něj zapojily, nejenže zpevnily své břicho, ale v průměru zhubly jednu velikost oblečení. A to vše bez velkých změn ve stravování, pouze s aktivním zapojením jejich CORE.

Takže pokud i ty toužíš po pevném břichu a viditelných výsledcích, přidej se do mého programu Posílený Core. Nečekej, není to žádný fór – je to cesta k lepšímu a silnějšímu já!

 

(Visited 21 times, 1 visits today)