Bezplatná pohybová poradna

Vítej na stránce k Bezplatné pohybové poradně, jedinečné příležitosti k získání profesionálního poradenství pro tvůj pohybový režim. Jsem Irča, pohybová specialistka se zaměřením na záda a střed těla. Společně najdeme cestu ke zdravějšímu a šťastnějšímu životnímu stylu.

20minutová online konzultace​

Jedinečná příležitosti k získání profesionálního poradenství pro tvůj pohybový režim.

Pro koho je poradna?

Bezplatná 20minutová konzultace je navržena tak, abyste získali individualizované rady pro váš pohybový režim.

Probereme vaše cíle, potřeby a společně naplánujeme nejlepší cestu vpřed.

  • Sedavá práce – Pro všechny se sedavým zaměstnáním

  • Ženy po porodu – A nejen ty, co může trápit bolest zad a povolený střed těla
  • Nováčci a začínající – Pro začátečníky v pohybu a fitness

Jak bude konzultace probíhat?

Konzultace probíhá v aplikaci zoom. Po rezervaci termínu ti přijde pozvánka do e-mailu. 

Možnost změny termínů pouze 1 x.

Jak si zarezervovat termín?

Rezervace  konzultace je snadná. Stačí kliknout na Chci se poradit a vybrat v Calendly čas, který vám vyhovuje.

Mohlo by vás taky zajímat

Záchrana do kanceláře

Efektivní protažení přímo u PC, pohodlně a zdarma.

Zlepšení držení těla

Zlepšete si držení těla, pohodlně a zdarma.

S kým se v poradně setkáš?

Jsem Irča, pohybová specialistka se zaměřením na záda a střed těla. Společně najdeme cestu ke zdravějšímu a šťastnějšímu životnímu stylu.

Jsem Irča a stojím za projektem FIT mise. Již více než 16 let se věnuji vedení lekcí , nyní převážně Bodybalance, jógy, pilates, zdravotního cvičení a funkčního tréninku. Ať už hledáte skupinové nebo individuální lekce, mám bohaté zkušenosti.

100 +
Spokojených klientů
0
Let zkušeností
0 %
Spolehlivost

FAQ - Často kladené otázky

Rezervaci můžete provést snadno a rychle přes můj integrovaný systém Calendly přímo zde na webových stránkách. Stačí vybrat dostupný termín, který vyhovuje.

Během 20minutové konzultace společně probereme vaše aktuální pohybové návyky, cíle a potřeby. Na základě této analýzy vám poskytnu personalizované doporučení na míru, která vám pomohou zlepšit vaše pohybové schopnosti a celkové zdraví.

Vůbec ne, poradna je určena pro lidi všech úrovní fyzické kondice. Cílem je pomoci najít nejlepší možný pohybový režim bez ohledu na vaši současnou úroveň.

Pokud je to možné, mějte připravený přehled vašich současných pohybových aktivit, vašich zdravotních cílů a jakékoliv specifické otázky nebo obavy, které byste chtěli během konzultace probrat.

Při konzultaci vám poskytnu doporučení na další kroky, které můžete udělat pro zlepšení fit režimu. To může zahrnovat přihlášení se do některého z mých online kurzů nebo zavedení určitých cvičení do vašeho běžného režimu. Rozhodnutí zda se radami budete řídit, je zcela na vás.

 Ano, konzultace probíhá online, takže je dostupná pro klienty z celé České republiky i zahraničí.

Přihlašte se k newsletteru

Důležité upozornění

Tato poradna je ideální pro každého, kdo se chce aktivně věnovat posílení svého středu těla a zlepšení celkového zdraví, avšak nejedná se o náhradu lékařské péče. Je vhodná pro jedince, kteří nemají akutní ani chronické zdravotní potíže a chtějí se naučit, jak správně cvičit a pečovat o své tělo. Pokud se zotavujete po zranění, máte zdravotní omezení, nebo se léčíte s konkrétním zdravotním stavem, doporučujeme před zahájením jakéhokoliv cvičebního programu konzultaci s vaším lékařem.

Pokud máte jakékoliv otázky nebo pochybnosti, neváhejte se na mě obrátit na irena@fitmise.cz. Společně můžeme zvážit, co je pro vás to pravé, a případně přizpůsobit cvičení vašim potřebám.

(Visited 102 times, 1 visits today)