Live lekce cvičení

Přidej se k živým lekcím cvičení pro zdravá záda a střed těla *

Cvičíš v pohodlí svého domova bez potřeby někam dojíždět, mačkat se s ostatními v prostoru či řešit hlídání…
Stačí se jednoduše přihlásit, získáš odkaz na Zoom lekci a můžeš se připojit. Vše, co potřebuješ, je trochu místa a chuť se hýbat.

Termíny a zaměření live lekcí

Březen 2024
Duben 2024

Proč cvičit live?

Komfort a pohodlí

Efektivita

Interakce a motivace

Druhy lekcí

Krátký popis lekce naleznete v přehledu termínů. Pro úplnost uvádím všeobecné popisy lekcí. 

Zdravá záda

Lekce pro udržení pružné páteře a zad bez bolesti. Zaměříme se na nápravu špatných dechových vzorců, uvolnění ztuhlých části zad a také posílení důležitých svalových partii. Využíváme metody jógové praxe, pilates ale i nejnovějších způsobů zlepšení pohybových vzorců dne DNS profesora Koláře.

DNS Prof. Koláře
DNS, což je zkratka pro Dynamickou Neuromuskulární Stabilizaci, představuje unikátní cvičební metodu, kterou vyvinul prof. PeadDr. Pavel Kolář, Ph.D. Tento přístup je hluboce zakotven v principech vývojové kineziologie a klade důraz na optimalizaci pohybových vzorců – jak těch, které jsou správné, tak i na opravu těch, které jsme si během života osvojili nesprávně (například nevhodné držení těla, neefektivní využívání svalů během sportovních aktivit v dospělosti atd.). Skrze cílené cvičení, které je v harmonii s funkcemi naší centrální nervové soustavy, dochází k reprogramaci nesprávných pohybových návyků na správné. Tato metoda má významné pozitivní dopady na zdraví, přičemž její efekty mohou být pozoruhodné. Pravidelná praxe DNS může přinést úlevu od bolesti zad, kloubů, migrén a je extrémně prospěšná i pro osoby rekonvalescentní po různých chirurgických zákrocích nebo ty, kteří se potýkají s problémy pohybového aparátu.

Pilates

Pilates je cvičební metoda, která klade důraz na sílu, flexibilitu a uvědomění si vlastního těla. Lekce Pilates je ideální pro ty, kdo hledají vyvážený přístup k cvičení, posilující tělo i mysl. Cvičení probíhá pod pečlivým vedením instruktora, který vás provede řadou cviků zaměřených na posílení středu těla, zlepšení držení těla a zvýšení celkové pohyblivosti.

Záda +  CORE

Na začátku se rozhýbáme,  pak pozvolna protáhneme a bude lehce posilovat jak záda tak i střed těla. Samozřejmostí je důraz na dobré provádění pohybu a dech.  

Jóga s různým zaměřením

Při cvičení jógy se různé polohy těla (ásany) kombinují tak, aby buď posílily účinek předchozího cviku, nebo ho vyvážily opačným pohybem. Začíná se typicky sledem cviků na zahřátí, jako je například tzv. „pozdrav slunci“. Mezi jednotlivými ásánami se obvykle dělají krátké přestávky, během nichž se člověk vědomě soustředí na svůj dech (záleží na stylu jógy). Vlastní cvičební sestava se pak většinou skládá ze sledu cviků ve stoje, v sede a vleže. Samotné cvičení je pak zakončeno několikaminutovou relaxací v lehu na zádech.

Jak dlouhá je lekce?

Lekce trvá přibližně 1 hodinu.
Lekce dle typu a zaměření u jednotlivých termínů

Jak bude lekce probíhat?

Live lekce probíhá na zoom. Potřebné informace dostaneš e-mailem po objednání lekce. 
Do poznámky nezapomeň napsat o jakou lekci se jedná.

Pro koho jsou live lekce vhodné?

…potřebuješ a chceš se hýbat, cvičit prostě dělat něco pro sebe?

…chybí ti motivace a energie k pohybu

…trápí tě bolest zad

…chceš už se konečně začít

…nevíš, jak si pomoci

…neoplýváš zrovna čase na zbyt

Live lekce nejsou vhodné pro ty, kterým lékař nedoporučil cvičit. Také bych je nedoporučila těm, kteří vlastně nechtějí cvičit nebo očekávají výsledky po jedné lekci.

Kdo live lekce vede?

Jsem Irča, pohybová specialistka se zaměřením na záda a střed těla. Společně najdeme cestu ke zdravějšímu a šťastnějšímu životnímu stylu.

Jsem Irča a stojím za projektem FIT mise. Již více než 16 let se věnuji vedení lekcí , nyní převážně Bodybalance, jógy, pilates, zdravotního cvičení a funkčního tréninku. Ať už hledáte skupinové nebo individuální lekce, mám bohaté zkušenosti.

100 +
Spokojených klientů
0
Let zkušeností
0 %
Spolehlivost

Live lekce

Cena a podmínky

150 Kč

Platba celé částky předem.

Po lekci získáš její záznam.

Výhodnější cena 1 lekce je v rámci klubu FIT mise, kde jsou live lekce součástí předplatného

Jdeš do toho?

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Důležité upozornění

*Kurz je vhodný pro všechny bez zdravotního omezení, tj. pro zdravé lidi, které trápí běžné bolesti zad ze špatných návyků, nedostatku pohybu či nevhodných pohybových stereotypů. Nenahrazuje odbornou lékařskou péči. V případě, že si nejste jisti, zda se můžete zúčastnit, napište mi irena@fitmise.cz.

(Visited 24 times, 1 visits today)