Ahoj!

Vím, že je těžké najít čas na sebe, když máš malé dítě a nemáš kdo by ti ho ho pohlídal. Nechceš ho nechat na chvíli s babičkou, ale zároveň bys chtěla jít ven, potrénovat, setkat se s chápající partou? Mám pro tebe skvělou zprávu – i když jsi mamka, chceš se hýbat, být aktivní a zároveň být s dítětem!

Možná si říkáš, jak to jde? Existuje spousta cvičení, která můžeš dělat s dítětem, ať už jde o cviky na břicho, dřepy nebo kliky. Stačí být kreativní! Navíc, pokud máš kočárek, můžeš s ním vyrazit na procházku, běh nebo jízdu na kole. Tvoje dítě z toho bude mít prospěch a ty zároveň získáš potřebnou dávku pohybu.

A co když se ti nechce nikam chodit? Nevadí! Dnes už existuje spousta online tréninkových programů, které můžeš dělat doma. A co je nejlepší – můžeš je dělat s dítětem! Takže klidně zvedni svého malého kamaráda, roztáhni rohožku a dejte se do toho společně.

Je to možné, i když sis to možná dříve nepřipouštěla. Mám pro tebe radu na závěr – zapomeň na výmluvy a začni se hýbat hned teď. Tvé tělo i mozek ti za to poděkují a tvoje dítě bude mít skvělý příklad v tobě. Tak co tedy říkáš? Připojíš se k nám? 😉

Pokud tě zajímají lekce jógy kam můžeš přijít i se svým dítkem a nebo venkovní tréninky, mrkni na moje lekce. Nebo mi napiš, ráda s tebou proberu možnosti.

#mamkysehybou #forma #pozitrivani #sounasdetmi #fitnesssditetem #zdravi #inspirace #zacinampravejateraz

(Visited 1 times, 1 visits today)