Středa

(Visited 1 times, 1 visits today)

Bodybalance_
-
je cvičení inspirované jógou, tai-chi a pilates, které vás zanechá silnými, pružnými a soustředěnými. Ucítíte opravdovou rovnováhu mezi myslí, tělem a duší. Form Factory Eden
Irena Marková Irena Marková

Kruhový trénink
-
Komplexní trénink formou kruhového tréninku pro ty, kteří chtějí protáhnout, posílit a zformovat své tělo s důrazem na fyziologické a zdravotní provádění cviků. Procvičí všechny svalové partie. Postupně vystřídáte různé cviky na jednotlivých stanovištích po určitou dobu (20-40 sec.). Cvičení bude s vlastní vahou, nebo s pomůckami (lavička, kettletbell, činky, žebřík, sandbag, pilatesring, gumy aj.). Na začátku se zahřejeme, protáhneme, bude samotný kruhový trénink a samozřejmostí je závěrečné protažení. Lektorka kontroluje a pomáhá se správným a kvalitním provedením pohybu.
Irena Marková Irena Marková

Zdravá záda
-
Lekce vhodná pro udržení pružné páteře a zad bez bolesti. Zaměříme se na nápravu špatných dechových vzorců, uvolnění ztuhlých části zad a také posílení důležitých svalových partii. Využíváme metody jógové praxe, pilates ale i nejnovějších způsobů zlepšení pohybových vzorců dne DNS profesora Koláře. 
Irena Marková Irena Marková